Home / Kombi Arıza Kodları / Baymak Falke Kombi E01 Hatası ve Çözümü

Baymak Falke Kombi E01 Hatası ve Çözümü

Falke Kombi E01 Hatası ve Çözümü

Evinizde kullanmakta olduğunuz falke markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz sitemizdeki yazılı makaleler falke kombi kullanıcıların bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle falke kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Baymak Falke markalı kombiniz E01 hata kodu veriyor ise ateşleme hatasından kaynaklanıyor olabilir.


Falke markalı kombiye gaz beslemesi dediğimiz gaz gelmediğinde, evinizin veya iş yerinizin içinde gaz olmadığında ya da fakle markalı kombinizin parçalarda bir sorun olduğunda genellikle sıkça karşımıza çıkan falke e01 arıza kodudur..

Falke markalı kombinizde böyle bir arıza durumlarında önce evinizde gaz olduğundan ve kombiye gaz geldiğinden emin olmalısınız. Gaz girişlerindeki vanalara bakabilir ya da doğalgazlı başka çalışan cihazlarınız ise ocak gibi çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir dairenizin içinde gaz olup olmadığından emin olmalınısz.

Evinizin içerisinde  gaz var ise falke markalı kombi yanında bulunan gaz vanasını kontrol ederek gaz vanasının açık olduğundan emin olunuz. Gaz vanası kapalı konunda kaldıysa boru ile aynı hizada olmadığındandır. Boru ile aynı konunda olmalıdır.

Kontrollerinize rağmen arıza devam ediyorsa resetleme uygulaması yapabilirsiniz. Resetlediğiniz halde arızanın devam etmesi halinde falke kombi servisiniz arayabilirsiniz. 0216 639 14 24 .

Falke e01 arızalarının sebepleri genlikle iyonizasyon ateşleme elektrodu sorunu, anakart arızası ve gaz valfi arızasından kaynaklanmaktadır. Hangi parçanın arızalı olduğunu ancak bir teknisyen bulmalıdır.

Check Also

Falke Master 05 Hatası, falke master kombi E06 arızası, falke kombi E06 arızası, falke kombi E06, falke kombi E06 Hatası, falke Hc kombi E06 arzıca kodu Falke FX kombi E06 hata kodu, Falke Kombi E06 Hata Çözümü

Falke Kombi E06 Arıza Kodu ve Çözümü

Kullanmakta olduğunuz falke markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.falkeservisi.net  sitemizdeki …

Call Now Button0216 639 14 24