Home / Kombi Arıza Kodları / Falke Kombi 88 Arıza Kodu ve Çözümü

Falke Kombi 88 Arıza Kodu ve Çözümü

Evinizde kullanmakta olduğunuz falke markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.falkeservisi.net  sitemizdeki yazılı falke e88 veya 88 hatası ile ilgili makaleler falke kombi kullanıcıların bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle falke kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Evinizdeki falke  Kombi 88 hatası sürekli yanıp sönerek veriyor ve tüm semboller hepsini gösteriyor ise falke kombinizin ana kartı yani elektronik beyni hasar görmüş demektir. Falke kombilerin diğer modellerde E88 arıza kodu yada 88 arıza kodu genellikle karşılaşılmaktadır. Bu tip arızla ile karşılaştığınızda maalesef herhangibir çözümü söz konusu değildir yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. Falke kombi servisi, teknisyenlerimiz  tespit sonrası kart değişecek veya alternatif çözüm olan .elektronik kart tamiri söz konusu olacaktır.

Falke kombilerin tüm marka ve modellerinin servisimiz tarafından elektronik kart tamiri yapabilmekteyiz. 0216 639 14 24 nolu telefondan gerekli tüm desteği alabilirsiniz.

Call Now Button0216 639 14 24