Home / Kombi Arıza Kodları / Falke Kombi E03 Arıza Kodu ve Çözümü

Falke Kombi E03 Arıza Kodu ve Çözümü

Evinizde kullanmakta olduğunuz falke markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.falkeservisi.net  sitemizdeki yazılı falke e03 hatası ile ilgili makaleler falke kombi kullanıcıların bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle falke kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

 Kullanmakta olduğunuz Falke Kombi E03 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz baca gazı sisteminde arıza var olduğu işareti vermektedir.

Falke kombiler birçok nedenden dolayı e03 arızası verebilir falke baymak e03 hata kodu  hava akış sorunu olarak da adlandırılır. Kombi bacası yerinden çıkmış veya düşmüş tıkanmış olabilir, kontrol ediniz. Baca borusu eklemeli ise boyutları uzun gelmiş olabilir, uzun süre bakım yapılmadığı taktirde  fan, dairenizin elektirik düzeni düzğün değil ise anakart ya da hava prosestatı arızalanmış olabilir. Klasik baca bağlantılı falke kombilerde e03 hatası baca sensöründende olabilir. Falke kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda ise resetleme işlemi re işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da falke e03 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 24 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now Button0216 639 14 24