Home / Falke Kombi Servisi / Falke Kombi E25 Arıza Kodu ve Çözümü

Falke Kombi E25 Arıza Kodu ve Çözümü

Kullanmakta olduğunuz Falke markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.falkeservisi.net  sitemizdeki yazılı Falke E25 hatası ile ilgili makaleler Falke kombi kullanıcıların E25 arız kodu hakkında bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle Falke kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Falke Kombi E25 Arıza Kodu ve Çözümü

Falke Kombi E25 Arızası Arıza koldu aşırı ısınma sorunu olduğu anlamına gelir. Falke Kombi E25 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz Falke Hc Falke Bc Falke Master ve Falke Condense cihazlarda aşırı sınma limit termostat algılaması sonucu görürdür

Falke kombiler birçok nedenden dolayı E25 arızası verebilir Falke baymak E25 hata kodu  çihazınızın içerisindeki su basıncının az olması veya devridaim yapamadığı anlamına gelmektedir. Kombinizin altındaki vanaların açık olduğunu kontrol etmeli veya peteklerin vanalarının açık olup olmadığına bakmalısınız eğer kapalı ise açıp resetlemeli sorun devam ederse bizleri aramalısınız.

Falke kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda resetleme işlemi R işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da Falke E25 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now Button0216 639 14 24