Home / Falke Kombi Servisi / Falke Master Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Falke Master Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Kullanmakta olduğunuz Falke Master markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.Falke Masterservisi.net  sitemizdeki yazılı Falke Master F37 hatası ile ilgili makaleler Falke Master kombi kullanıcıların F37 arız kodu hakkında bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle Falke Master kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Falke Kombi F37 Hatası Falke Kombi F37 Arıza Kodu ve Cözümü

Falke Master Kombi F37 Arızası Arıza koldu kullanmakta olduğunuz Falke Master Kombi F37 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz Falke Master Hc Falke Master Bc Falke Master Master Falke Condense cihazlarda düşük su basıncı anlamına gelmektedir.

Falke Master kombiler birçok nedenden dolayı F37 arızası verebilir Falke Master baymak F37 hata kodu  düşük su basıncı kapalı devre sistemlerde cihazlar 1.5 bar su basıncına hitiyaç duyarlar. Falke Master F37 arıza Falke condense f37 Arıza kodunun cözümü için doldurma musluğunu sol tarafa çevirip basınç satinizin 1.5 bara gelmesini bekleyiniz daha sonrasında doldurma musluğunu kapatınız..

Falke Master kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda resetleme işlemi R işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da Falke Master F37 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now Button0216 639 14 24